Jaunumi‎ > ‎

6.septembris 2017

Publicēja 2017. gada 6. sept. 00:36Viktors Supe   [ atjaunināts 2017. gada 6. sept. 09:42 ]
Dr. Dinil Paul
Veselības tēma ikvienam ir aktuāla visos laikos un vietās. Vēstures gaitā cilvēce ir veidojusi un praktizējusi daudz un dažādas metodes veselības atgūšanai un nostiprināšanai. "Mācība par dzīvību" jeb "Ājurvēda" kļūst arvien aktuālāka mūsu valstī, jo ļoti veiksmīgi papildina mums pazīstamās Rietumu medicīnas iespējas. Lai Ājurvēdas piedāvātās zināšanas un iespējas varētu dot labumu mūsu sabiedrībai, 2013.gadā sadarbībā ar klīnikas un pētniecības centra "Arya Vaidya Pharmacy" vadošajiem speciālistiem Latvijā sākās klīniskie pētījumi, kā arī kopā ar Latvijas Universitāti tika izveidota mācību programma "Ājurvēdas izglītības pamati".

Lai padarītu Ājurvēdas zināšanas pieejamākas arī ārpus Rīgas, kompānija "AVP Baltics" sāka organizēt lekcijas, seminārus un individuālās konsultācijas dažādās Latvijas pilsētās. 2016./2017. bija pirmais mācību gads, kad Cēsīs sākās semināru cikls "Autentiskā Keralas Ājurvēda", kurā kopumā piedalījās gandrīz 30 klausītāji.

Sākoties jaunajam 2017./2018. mācību gadam, tiek atsākts mācību programmas cikls no oktobra līdz maijam reizi mēnesī. Pirmais seminārs šajā mācību gadā notiks 21. un 22.oktobrī – Cēsīs, Valmieras ielā 9; lektors – Dr. Dinils Pauls. Piedalīties var gan iesācēji, gan klausītāji ar priekšzināšanām. Par apskatītajām tēmām tiks izsniegti sertifikāti.

Pēc semināra ir iespēja saņemt individuālu konsultāciju – arī tiem, kas seminārā nepiedalās.

Pieteikties par tel. 26345726 līdz 18.oktobrim.