Nodarbības‎ > ‎

Jin Shin Jyutsu

"Mums vajadzētu nekad nepiedzīvot NOGURUMU. Enerģija nekad nevar NOGURT. Tā ir mūsu PERSONĪGĀ nelīdzsvarotība, kas ir cēlonis NOGURUMAM. Kad mūsu 26 Enerģijas “Drošības” Slēdzenes ir atslēgtas, mēs esam EKSTĀZĒ – jaunības avota NOSLĒPUMĀ vienlīdz pieejamā visiem bezgalīgi- tas, kas bija , ir, un kam jābūt, IR. MEISTARA ATSLĒGA ir mūsu vēlmes un uzticēšanās līmenis, ZINĀŠANA. VIENKĀRŠAIS iemesls perfektai veselībai un laimei ir būšana meistaram it visā , ko mēs darām – MĪLĒT TO neatkarīgi no tā, kas tas ir – kalpojošs, garlaicīgs, vai iedvesmojošs darbs. Nevajadzētu būt nepatikai ne pret vienu cilvēku vai lietu – jo ienaids rada nelīdzsvarotību, kas ir cēlonis NOGURUMAM. Laime ir radītājs mūsu HARMONIJAI/ SASKAŅAI. MĒS visi esam radīti vienādi. Mums ir mūsu DIVAS PLAUKSTAS kā mūsu ATJAUNOTĀJI un HARMONIZĒTĀJI. Ar šīm divām plaukstām  mums ir privilēģija palīdzēt pašiem sev un citiem nonākt saskaņā ar Visumu. Plaukstas ir RADĪTĀJA ENERĢIJAS ģeneratori – ne no mūsu pašu dzīlēm, bet gan daļa no vienmēr konstantās un mūžīgi līdzsvarotās Visuma APGĀDES. Mums ir tikai JĀAPZINĀS šī apgāde.”
Mary Burmeister
Jin Shin Jyutsu

Jin Shin Jyutsu māksla atmodina apzinātību par katra paša iedzimto spēju lietot savas plaukstas, lai harmonizētu Universālās Enerģijas plūsmu. Kad enerģija plūst, es spēju izelpot veco, un tādējādi saņemt atjaunoto. Šī vienkāršā senās mākslas tehnika var tikt pielietota gan lai palīdzētu sev pašam, gan citiem. Ieguvums no Jin Shin Jyutsu mākslas pielietošanas parasti iekļauj spriedzes un stresa mazināšanu, atjaunotu vitalitāti un dzīvesprieku, līdzsvarotu, harmonizētu prātu un ķermeni, un bez- piepūles, dziļu meditāciju.

Jin Shin Jyutsu darbojas ar 26 "enerģijas drošības slēdzenēm" kopā ar enerģijas plūsmām kas nodrošina dzīvības norises ķermenī. Kad viena vai vairākas no šīm plūsmām ir sagausinātas vai aizsprostotas, sekojošā stagnācija var apgrūtināt harmonisku darbību tai tuvumā esošajā ķermeņa daļā un disharmonizēt visu enerģijas plūsmu. Turot šīs enerģijas slēdzenes konkrētās kombinācijās var atjaunot līdzsvaru prātā, ķermenī, un garīgajā uztverē.

Nodarbībās apgūsim pašpalīdzības tehnikas, lai jebkurā situācijā varētu pielietot savas plaukstas  kā harmonizētājas.

Pašpalīdzība ir ikdienas darbs ar sevi, kad mēs ar savām plaukstām turam savas enerģijas drošības slēdzenes, lai harmonizētu savu ķermeni, prātu un garīgo uztveri.

Ilgākā laika posmā pielietojot Jin Shin Jyutsu, aktivizējas mūsu sapratne par sevi, jo mēs, strādājot ar savu ķermeni, sākam uztvert ķermeņa vēstījumus par to, kur ir nepieciešams balanss. Un, ja mēs to atjaunojam savā ķermenī, tad tas atjaunojas arī prātā un garīgajā uztverē.

Praktizēt Jin Shin Jyutsu var jebkurā laikā un vietā. Jin Shin Jyutsu metode ir tik vienkārša, ka to var izmantot gan mājās, gan sabiedriskā vietā.

Esmu beigusi 2 trīs dienu seminārus par pašpalīdzību un pulsa klausīšanos, kā arī  3 piecu dienu apmācības, ko vadīja skolotāja Cynthia Broshi no Amerikas, Matthias Roth no Vācijas un Carlos Gutterres no Brazīlijas, kā rezultātā esmu viena no 9 sertificētiem praktizētājiem Latvijā.

Gundega Ventiņa –  2634 6823, gundegaventinagmail.com