Nodarbības‎ > ‎

Sievietes būtība un aicinājums

Veiksmīgām attiecībām ir par maz atrast tikai pareizo cilvēku;
svarīgi ir būt šādam pareizajam cilvēkam.
/K.Lembs/

Šis seminārs ir tapis ieklausoties un redzot mūsdienu sievietes problēmas, kuras veidojas šīs dzīves ikdienas gaitās caur prāta darbībām – aizmirstot “Kas Es Esmu un Kādēļ Es Esmu”. Un,  sasniedzot zināmu vecuma posmu, sievietes bieži apjauš, ka kaut kas nav tā, un tad  viņas sāk meklē savu patieso aicinājumu, vēloties būt patiesi laimīgas – kā sievietes.

Kādēļ par to grūti runāt? Atziņa: sievietes vairāk nekā jebkad cieš no savas neatzītās  un izkropļotās identitātes. Bieži sieviete izjūt dziļu nedrošību tieši tāpēc, ka vairs nezina savu vietu ģimenē un sabiedrībā, un tāpēc, ka viņai radies kļūdains priekšstats par sevi un par savu identitāti. Bieži vien apliecinājumu savai cieņai un vienreizīgajai vietai viņa meklē nevis savā sievišķībā (kas ir pārprasta), bet citās darbībās.

Līdzīgi arī vīrietis, vīrišķais, spēj pilnībā atklāt savu aicinājumu un personību tikai tad, kad viņš sievietē atpazīst šo pretmetu – vienlaikus tik atšķirīgu un tik tuvu.

Sieviete, ar savu skatījumu uz vīrieti un dialogā ar viņu, paver ceļu uz vīrieša personību, atbalsta viņu tā darbībā. Tas ir iespējams tikai pie nosacījuma, ka sieviete pieņem gan savu atšķirīgumu no vīrieša, gan arī to, ka ir viņam līdzīga, un nevis aizgūtajā vīrišķībā, bet savā personiskajā un neaizvietojamā sievišķībā.