Ideālā sieviete no vīrieša viedokļa

Eņģeliskā puse:

 • Saprot vīrieti.
 • Piemīt iekšēja laime.
 • Cienījama personība.
 • Ir mājas dieviete.
 • Eņģeliskās īpašības modina jūtas, kas līdzinās pielūgsmei. Tās sniedz vīrietim mieru un laimi.
Cilvēciskā puse:
 • Ir sievišķīga.
 • Izstaro laimi.
 • Izstaro veselību.
 • Ir bērnišķīga.
 • Cilvēciskās īpašības valdzina, uzjautrina, apbur un modina jūtpilnu vēlmi aizsargāt un dot patvērumu.

Viņš mīlēs, ja būs viss kopā. Dievišķajai mīlestībai ir nepieciešamas abas puses.

Vēsturē vēl daudz citu piemēru par sievietēm, kurām piemita gan enģeliskās, gan cilvēciskās īpašības. Kleopatras pievilcība mainīja pat vēstures gaitu. Trojas Helēnu vērtēja tik augstu, ka viņas dēļ izraisījās šis milzu karš. Smalkas izpētes vērta ir prezidenta sieva Ellena Vilsone. Visas biogrāfijas, kuras atrodamas bibliotēkās, ir šādu piemēru avoti. Trūcīgāk ir ar mūsdienās mīlētu pazīstamu sieviešu dziļākiem aprakstiem. Tā vien šķiet, ka ir jānomirst, lai cilvēkā tiktu atklātas viņa labās īpašības. Tikai pavisam nesen tika publiskotas Vudrova un Ellenas Vilsonu mīlestības vēstules.

Un kā ar mazpazīstamām sievietēm? Jā, arī ikdienā mēs laiku pa laikam varam vērot spožus eņģeliskā un cilvēciskā parauga piemērus. Esi modra un meklē tos! Atceries, ka viņa ne vienmēr būs sieviešu elks, drīzāk – vīriešu. Sieviešu-draudzeņu sabiedrībā viņa drīzāk būs nicinājuma objekts. Tomēr vēro šādas sievietes uzmanīgi. No viņām daudz var mācīties.

Nobeidzot šo eņģeliskās un cilvēciskās puses izpēti, es vēlos apvienot šīs pievilcīgās īpašības vienā veselumā, vienā absolūtā sievietē. Iepriekšējā lappusē ir redzama ideālas sievietes diagramma, kurā ietvertas svarīgākās īpašības, kuras vīrietis uzskata par pievilcīgām. Lai gan diagrammā sieviete ir sadalīta divās daļās, to ir jāuztver kā vienotu Veselumu. Jo tikai šādā apkopojumā veidojas maksimāls sievišķības valdzinājums.

Tu varētu jautāt – kā gan iespējams saprast, vai šī mācība ir patiesa, vai tās, patiesi, būs īstās īpašības, kuras vīrietim šķitīs pievilcīgas un vai tās tik tiešām modinās viņā maigas mīlestības jūtas. Tūkstošiem sieviešu pieredze ir pierādījusi, ka šī mācība ir patiesa. Rezultāti ir neticami. Sievietes, kurām šķita, ka viņas ir laimīgas, ir atklājušas pilnīgi jauna veida romantisku mīlestību. Sievietes, kuras jutās atstumtas un nemīlētas, ir liecinieces, kā viņu laulība atplaukst mīlestībā un maigumā, un sievietes, kuras jau bija zaudējušas visas cerības savā situācijā, arī gūst tieši tādus pašus laimes pilnus rezultātus. Laiks un pieredze pierāda, ka, lai arī kādos apstākļos šie principi netiktu pielietoti, sieviete tiek mīlētā, cienīta, un dievināta, laulība zeļ un mājas kļūst laimīgākas, kā tas ir noticis sekojošos piemēros.

Satriecoši rezultāti

„Mana laulība vienmēr (četrpadsmit gadu garumā) bija laimīga, un man ir brīnišķīgs vīrs, tomēr man gadījās izlasīt Valdzinošo sievišķību. Domāju – kā gan tas varētu noderēt mums, Džilam un Māršai. Šķita, ka grūti nebūs un, ka viss noritēs kā pasakā, tādēļ ķēros vien pie darba. Un, teikšu atklāti – rezultāti neizpalika. Brīžam šķita, ka abi īpašību kopumi ir nedaudz pārspīlēti, tomēr tos izmēģināju, un mans vīrs reaģēja pilnīgi precīzi, kā jūs bijāt aprakstījusi. Biju pārsteigta, cik vienkārša ir Valdzinošā sievišķība, tomēr arī citkārt ģeniālās lietas ir gaužām vienkāršas.

Lieki piebilst, ka ir grūti klusēt par kaut ko tādu, kas šādā veidā pārvērš laulību par divu būtņu laimīgu un mīlošu savienību, kur abi dodas uz vienu mērķi un nevis viens rīkojas pretēji otram. Tajā pat nedēļā, kad izlasīju Valdzinošo sievišķību, pie manis ciemojās trīs sievietes, kuras paziņoja, ka gatavojas aiziet no saviem vīriem, ka nu viņām ‘beidzot pietiek’. Šoreiz manās rokās atradās padoms, kā viņām palīdzēt. Zinu, ka ticēsiet man, ja izstāstīšu, ka viena no manām draudzenēm pēc trim nedēļām aizveda savus trīs bērnus pie saviem vecākiem, lai dotos medusmēneša ceļojumā kopā ar savu vīru. Otra saprata, ka pie vainas ir bijis viņas personīgais paštaisnums, un pēc pāris nedēļām māja jau atkal bija pildīta ar smiekliem. Trešā no viņām nepakustināja ne pirkstu, un viņas laulība vēl joprojām atrodas bezdibeņa malā.”

Slazdos

Vēlos pateikties par Valdzinošo sievišķību. Tā man palīdzēja atrast manis pašas vīra mīlestību pret mani. Tas, ko es gribēju, lai viņš dara, bija – lai viņš valkātu laulības gredzenu. Viņš teica, ka viņam nepatīk to valkāt, ka viņš nevar to paciest, jo viņš ar to jūtas kā slazdā iekritis. Es to parasti redzēju noliktu uz galda, drēbju skapī un it visur citur, izņemot viņa pirkstu. Viņš zināja, cik ļoti es vēlējos, lai viņš to valkātu, tomēr viņš to atteicās vilkt. Visbeidzot es to noliku plauktā.

Kādu dienu kāda mana laba draudzene, mūsu mājas īpašniece, iedeva man Valdzinošo sievišķību, un es sāku to praktizēt savā dzīvē. Kādu vakaru divus mēnešus vēlāk mēs posāmies uz svētku pasākumu, un viņš pajautāja, kur ir viņa gredzens. Mana sirds uztraukumā sitās līdz pat sāpēm, kamēr sameklēju gredzenu un uzvilku viņam pirkstā. Viņš pat pats palīdzēja to uzvilkt un pēc tam aplūkoja no visām pusēm priecādamies. Nu jau ir pagājis gads, un viņš to nav noņēmis. Mūsu mīlestība ar katru dienu kļūst arvien stiprāka, un es, bez šaubām, uzskatu Jūs par vienu no savām labākajām draudzenēm un pateicos Jums no visas sirds.

Ārsta ieteikums

Katrai sievietei vajadzētu izlasīt Valdzinošo sievišķību. Es personīgi vēlos, kaut būtu to izlasījusi jau daudzus gadus atpakaļ. Tā būtu aiztaupījusi manai ģimenei daudz sāpju un sirdsdēstu. Mana ģimene jau bija uz šķiršanās robežas. Es gadiem mīlēju savu vīru, bet nekādi nesapratu, kā viņam to pateikt. Nopietnas problēmas mums sāka parādīties sevišķi pēdējā vasarā, un es jau biju izmisumā. Es nezināju, kam lūgt padomu. Vīrs atteicās no jebkādām pārrunām ar mani. Tad mans ārsts ieteica man iegādāties Valdzinošo sievišķību, un es atgūšot prieku uz visiem laikiem. Pēc laika mans vīrs man pateica, ka viņš allaž esot mani mīlējis, pat tagad jūtas pret mani ir vēl dziļākas, kā jebkad bijušas. 

Mūsu laulība uzziedēja

Esmu pārliecināta, ka esat jau noklausījusies miljoniem veiksmes stāstu, bet tomēr pastāstīšu par vēl kādu. Ik dienas pasaku paldies Dievam par Valdzinošajā sievišķībā iegūtajām zināšanām. Man to iedeva mūsu baznīcas draudzes vadītājs, un kopš tā laika, kad es to sāku lasīt, mūsu laulība nepārtrauc plaukt. Esmu nopirkusi šo grāmatu priekš katras no savām astoņām māsām. Un, lai gan pāris no viņām vēl nav precējušās, tomēr šī grāmata palīdz viņām uzzināt daudz lietu par vīriešiem, kā viņus saprast, par sievietes lomu un par sievišķību.

Par lielāko daļu kļūdām, ko pieļāvu pagātnē, es nemaz nenojautu, bet ikkatra no tām veda mani no mana vīra aizvien tālāk. Tagad viņš pret mani izturas pat labāk, nekā kad mēs vēl tikai sākām tikties un sauc mani dažnedažādos mīļvārdiņos. Viņš atver man durvis, ja kaut kur izejam un divreiz dienā zvana no darba. Un šo sarakstu varētu turpināt un turpināt. Es zinu, ka nu mums beidzot pieder tas, ko var saukt par kristīgu ģimeni.

Es biju pavisam cits cilvēks.

Mans vīrs daudz dzēra, vai ik katru vakaru nepārradās mājās, knapi pārmija ar mani kādu vārdu, un man šķita, ka viņš tiekas ar citu sievieti. Viņš man teica, ka varu doties projām, jo neesmu viņam nepieciešama. Kādu nakti viņš pat aizslēdza durvis un nelaida mani mājās, teikdams, ka no rīta varu atnākt pakaļ savām drēbēm. Kad ierados, viņš jau bija sakravājis manas mantas, gaidīja mani pie durvīm un teica, ka vēl pārdomās vai man dos iespēju tikties ar mūsu sešgadīgo meitu, vai nē. Todien vēlāk viņš piezvanīja man no darba un teica, ka vēlos, lai es ar kādu parunāju. Tad viņš iedeva klausuli kādai meitenei. Tā tas turpinājās, līdz man zuda visas cerības. Es jau taisījos no viņa šķirties, kad kāds man pastāstīja par Valdzinošo sievišķību. Man šķita, ka viņi ir jukuši. Neviena grāmata nespēj mainīt manu vīru! Par to biju pārliecināta.

Vēl pāris ciešanu pilnu dienu, un es nosēdos, lai to izlasītu. Kad to izdarīju, biju pārsteigta. Sāku visu pildīt jau nākamajā dienā. Pāris nedēļu laikā gan manā vīrā, gan visā mūsu laulībā notika pasakainas pārmaiņas. Viņš vakaros sāka nākt mājās, veda mani viesos, pirka dažnedažādas lietas un viņa dzeršana bija gandrīz vai bija apstājusies. Tomēr vissvarīgākais, kas izmainījās, bija tas, ka viņš atsāka sarunāties ar mani un dalījās ar mani it visā. Kādu dienu mēs pat devāmies pastaigā pa apsnigušo apkārtni, un viņš aplika man apkārt roku. Tā es varētu turpināt un turpināt, tomēr pats galvenais, ko gribu atzīmēt, ir, lūk, kas: Viņš teica, ka es pēkšņi biju pārvērtusies par pilnīgi citādu cilvēku, ka ir noticis kaut kas, kas mani ir pārvērtis. Arī mūsu mazā meitiņa nu ir pilnībā pārvērtusies. Viņa bija tik ļoti attālinājusies un kļuvusi tik nervoza, ka šķita, ka viņa ir slima. Tagad viņa ir laimīga un draudzīga, un viņas tēvs pavada daudz laika kopā ar viņu.
 
Šīs atsauksmes ir kā Valdzinošās sievišķības apstiprinājums, tomēr vēl vilinošāk, lai uzzināti vai šī mācība ir patiesa vai nē, ir pielietot to tev pašai savā dzīvē. Iemanto sev tās īpašības, kas ir dotas nākamajā nodaļā un pavēro pati sava vīra mīlestības pilno rekciju! Izpēti arī nākamās nodaļas. Izpildi norādījumus un vēro sava vīra atbildes. Šī perioda laikā vislabāk būtu, ja tu nestāstītu vīram par šo visu. Ja pielietosi šos principus viņam nezinot, tu daudz skaidrāk pamanīsi viņa automātisko reakciju sakarā ar Valdzinošo sievišķību. Tas vēl vairāk apliecinās šīs grāmatas patiesumu.

Mājasdarbs

 1. Kļūstot par Ideālu Sievieti, tev nav jāsāk no nulles. Pavēro sevi un tu pamanīsi sevī daudz augsti cienījamas lietas. Uzraksti 25 lietas, kas tev sevī patīk.
 2. Uzzīmē priekš sevis Eņģeliskās un Cilvēciskās puses kontūru ar visām īpašībām. Ar sarkanu zīmuli apvelc īpašības, kuras tev piemīt. Ar zilu zīmuli apvelc īpašības, kuru tev trūkst un pastrādā pie tām šonedēļ. Pavēro sava vīra labvēlīgo reakciju.
Comments