Ievads

Būt mīlētai un lolotai laulības dzīvē ir sievietes visdziļākā vēlēšanās. Šī grāmata ir uzrakstīta, lai atjaunotu tavas cerības par šīm alkām, kā arī lai ieteiktu tev principus, kas jāpielieto, lai iemantotu neviltotu vīrieša mīlestību.

Vai gan dzīvot precētas sievietes dzīvi ir viss, ko tu vēlējies un par ko tu reiz sapņoji, ka tā tas būs? Vai tu, patiesi, jūties lolota, novērtēta un dievināta? Vai tomēr esi pamesta novārtā, neatzīta un nemīlēta? Ja tā, tad - vai esi samierinājusies ar šādu stāvokli, domādama, ka nekas labāks nav sasniedzams? Vai arī tu tomēr vēl joprojām tici savam sapnim un turpini meklēt padomus laimīgai laulības dzīvei? Vai tiesa, ka šur un tur tu atrodi pa domu graudam, bet tomēr aizvien vēl paliek neizprotamie melnie caurumi, kur, kā šķiet - nav risinājuma? Vai ir sajūta, ka esi apmaldījusies tumsas jūrā?

Vai arī – iespējams, ka esi vēl lielākā neziņā. Tev tikai šķiet, ka esi laimīga, bet patiesībā tāda neesi. Jūsu laulība var šķist laimīga, salīdzinot ar citu cilvēku laulības dzīvi, tomēr jūs nepamanāt, ka ir iespējams kas vairāk. Tev, varbūt, nav ne jausmas, cik cilvēks varētu būt laimīgs laulības dzīvē, jeb - cik viņam vajadzētu būt laimīgam. Tu apmierinies ar drupačām, kuras nokritušas no galda, jo nekad neesi piedalījusies svētku mielastā. Ja neesi redzējusi brīnumskaistus ziedus, tad arī nezāles var likties gana skaistas esam. Tu samierinies ar elli, jo pat pa spraudziņu nav bijis iespējams ielūkoties paradīzē.

Vai arī – tu esi viena no tām retu retajām, kura tomēr ir sasniegusi laimi laulības dzīvē. Bet vai tas ir viss, par ko reiz sapņoji? Vai neizjūti vajadzību pēc vēl bagātīgākas un pilnīgākas dzīves? Ja tā, tad – vai esi atvērta? Vai vēlies iegūt jaunus priekšstatus par to, kā veidot patiesi laimīgu laulību, tādu, kurā tu justos ne tikai mīlēta, bet arī lolota?

Sievietes laime

Ko nozīmē sievietei būt laimīgai? Ja neesi precējusies, tad vari meklēt laimi darbā un atkarībā no sava temperamenta sasniegt mērķus, risināt problēmas un nodarboties ar savas personības izaugsmi. Ja esi precējusies, tad jāņem vērā papildus lietas – laimīgi un veselīgi bērni, veiksmīgs vīrs, kurš nodrošina tavu ekonomisko pamatu, tevis pašas panākumi laimīgas mājas dzīves veidošanā, kā arī tas, ka jāsakārto sava dzīvi tā, lai atliktu laika talantu un interešu izkopšanai. Tomēr pamatu pamats ir tava vīra mīlestība. Ja viņš tevi nemīl, tad visa tava dzīve būs kā tukšs gliemežvāks.

Atbilde

Pirmais solis uz laimīgu laulības dzīvi ir saprast, ka visur dzīvē valda likumi – gan dabā, gan mūzikā, gan mākslā, gan zinātnē. Un šie likumi ir nemainīgi. Ja dzīvojam saskaņā ar tiem, tad tie rada veselīgu, skaistu un bagātīgu dzīvi. Turpretī šo likumu neievērošana ir bīstama, tā rada postu. Un tieši tikpat nelokāmi ir cilvēku savstarpējo attiecību likumi. Šie likumi darbojas pat tad, ja tu tos nesaproti. Tu būsi laimīga savā laulības dzīvē, ja šos likumus ievērosi, vai arī būsi nelaimīga, ja neievērosi - neatkarīgi no tā, vai zini par šo likumu eksistenci, vai nē.


Rodas daudz pilnīgi nevajadzīgu neizdevušos laulības dzīvju, jo mēs nekā nezinām par laulības attiecību likumiem. Redzam vienu sievieti, kura ir laimīga, cienīta un mīlēta, bet otru – nelaimīgu, neievērotu un neapmierinātu. Kādēļ? To izskaidros šī grāmata, jo tā māca likumus, kurus jāpilda sievietei, ja viņa vēlas būt mīlēta, godāta un apbrīnota.

Valdzinošā sievišķība

Grāmata «Valdzinošā sievišķība» iemācīs tev kā būt laimīgai laulības dzīvē. Pastāv trīs pamatlietas, kas nepieciešamas, lai tu tāda būtu:

1.Mīlestība

Laimīgas laulības stūrakmens ir mīlestība, tādēļ tu varēsi iemācīties, kā atmodināt sava vīra mīlestību. Šīs apmācība ir pielietojama neatkarīgi no vecuma vai situācijas, kādā atrodies. Mīlestība nav paredzēta tikai jauniem vai skaistiem cilvēkiem, bet gan visiem tiem, kuros mīt īpašības, kas spēs mīlestību atmodinās.

Ja tavs vīrs tevi nemīl, tad, acīmredzot, tu dari kaut ko tādu, kas atvēsina viņa pieķeršanos vai arī tu esi pazaudējusi to, kas iesākumā bija modinājis viņā mīlestību. Iespējams, jūs sākāt savu laulību ar mīlestību, tomēr jūtas ir izgaisušas. Kādēļ? Vai varētu būt, ka esi mainījusies? Pavēro uzmanīgi! Pārsvarā gadījumu vīrietis pēc apprecēšanās pārstāj mīlēt sievieti, jo viņa pārstāj darīt tās lietas, kas bija pamodinājusi viņā mīlestību. Kad tu atkal atgūsi sevī to veidolu, kādā tu likies viņam pievilcīga, mīlestība var tikt iedegta atkal no jauna.

Lai iemantotu sava vīra mīlestību, viņam nav nekas nedz jādara, nedz jāzina. Protams, nav jau tā, ka viņš nekļūdās, vai arī viņam nevajadzētu pie sevis piestrādāt, tomēr, tiklīdz tu izlabosi savas kļūdas, tu izraisīsi viņā mīlestības pilnas atbildes reakcijas. Visbiežāk šīs atbildes ir tik iespaidīgas, ka tās pārsniedz pašas lielākās mūsu cerības.

Māksla, kā pamodināt vīrietī mīlestību, sievietei nav grūti pieveicama, jo tā balstās uz viņas dabiskajiem instinktos. Tomēr augsti attīstītajā mūsdienu vidē daudzi no mūsu dabiskajiem instinktiem ir ierūsējuši, jo mēs tos nepielietojam. Tev vajadzēs atmodināt sevī tās iezīmes, kādas tevī mīt jau no dabas.

2.Pašcieņa

Svarīga lieta laulības dzīvē ir pašcieņa. Vai tavs vīrs kādreiz runā ar tevi asi, pārmērīgi kritizē, izturas pret tevi netaisni vai nevērīgi, uzspiež tev kaut ko, vai jebkādā citā veidā slikti pret tevi izturas? Tomēr, pats svarīgākais ir nevis tas, ko viņš dara, bet gan – kā tu uz to reaģē. Vai tu saraujies plecos it kā tev būtu iesists ar pletni? Vai meklē patvērumu savā iekšējā cietoksnī? Vai tu atmaksā viņam ar tikpat cērtošu atbildi? Vai tu mēdz aizsvilties un tava atmaksa ir slikts garastāvoklis? Ja tu reaģē kādā no šiem veidiem, tad tu pati būsi par iemeslu nevajadzīgām skumjām sevī, kā arī mazināsi sava vīra mīlestību pret sevi.

Nevienam vīrietim nepatiks slikta oma, bet viņam nepatiks arī sieviete, pa kuru viņš varēs „pastaigāties”, vai arī tāda, kura ieies savā čaulā un žēlos tur sevi. Viņš vēlēsies drosmīgāku sievieti – tādu, kurā ir apslēpta dzirkstele, sievieti, kuru viņš nespēs pārāk ietekmēt. Daudzi vīrieši pat apbrīno sievietes, kuras ir dievināmas, neatkarīgas un izaicinošas, tādas, kuras viņš nevar „atsēdināt” pat ar vispazemojošāko piezīmi.

Grāmatā «Valdzinošā sievišķība» savu ievainoto jūtu vadīšanai tiek ieteiktas bērnišķīgas dusmas, degsme un valšķība. Grāmata jums iemācīs, kā nesāpīgi un bez domstarpībām vadīt vīrieša raupjo iedabu. Vienā mirklī tu vari pārvērst krīzes situāciju par humorpilnu notikumu tā, ka vīrietim radīsies pēkšņa vēlme smieties. Bērnišķīgas dusmas nevis sabojā sadzīvi, bet gan pastiprina mīlestību un maigumu.

3.Vēlmes

Ja tu vēlies būt laimīga savā laulības dzīvē, tad ir jātiek ievērotām tavām vēlmēm. Ar to tiek domātas lietas, kas tev kārojas, vietas, kuras tu gribētu apmeklēt, viss, ko vēlies darīt vai arī ko gribētu, lai dara tev. Tie nav vis kādi egoistiski untumi, bet gan tavas vēlmes, kuras ir jāciena. Diemžēl, tu gadiem esi iztikusi bez šīm lietām, jo nezināji, kā rosināt savu vīru sniegt tev šīs lietas.

Sekas ir viņa jūtu samazināšanās attiecībā pret tevi. Mēs mīlam tos, kam mēs kalpojam. Ja tavs vīrs nemēdz nekā darīt priekš tevis ārpus saviem ierastajiem pienākumiem, iespējams, viņš zaudē mīlestību pret tevi. Grāmata Valdzinošā sievišķība tevi iemācīs, kā iegūt lietas, kuras tev nepieciešamas un kuru cienīga tu esi, neradot materiālas neērtības. Nu tavs vīrs vēlēsies darīt priekš tevis visdažādākās lietas, un tieši tādēļ mīlēs tevi vēl vairāk.

Lai gan šīs apmācības mērķis ir attiecību veidošana ar vīru, tomēr šie principi ir pielietojami, arī veidojot attiecības ar jebkuru vīrieti – tēvu, brāli, dēlu, skolotāju, skolnieku, kolēģi. Tomēr uzmanies un neizmanto šo visu nepareizi, t.i. lai iegūtu precēta vīrieša mīlestību. Tad tu būsi vainojama ļaunā grēkā, un tiks sagrautas kā citas sievietes attiecības, tā arī jūsu. Kas attiecas uz attiecībām ārpus savas laulības, tad pielieto šo visu vienīgi, lai novērstu domstarpības un lai veidotos savstarpēja saskaņa un uzticība.

Šī apmācība palīdz arī vientuļajām mātēm, kurām ir ģimene, kur nav tēva. Viņa saviem bērniem var kļūt par sievišķības paraugu, no kā mācīties, kas ir vienlīdz svarīgi kā zēniem, lai attīstītu vīrišķību, tā arī meitenēm, lai attīstītu sievišķību. Mātei ir jāmāca zēniem arī vīrišķība, nodrošinot viņus ar kādu vīrieša paraugu – savu tēvu, brāli, vai jebkuru citu vīrieti.

Šajās lappusēs tu iemācīsies tos principus, kuriem ir jāseko, lai tu kļūtu laimīga, mīlēta un lolota. Šajā apmācībā ir runa par ideālu sievieti no vīrieša skatupunkta - par tāda veida sievieti, kura atmodina vīrieša visdziļākās mīlestības jūtas. Laimīgas laulības iespēja ir rokas stiepienā no tevis. Tu to vari panākt neatkarīgi no tā, cik šajā visā piedalīsies vai nepiedalīsies tavs vīrs. Tātad, tieši tu turi savās rokās atslēgu, kas atslēgs durvis uz tevis pašas laimi.

Visu šo veicot, tu nezaudē ne kripatas no savas cieņas, ietekmes spējām vai brīvības. Tieši pretēji – tu to visu iegūsi. Un tikai tad tu sāksi dzīvot jēgpilnu dzīvi šajā pasaulē. Sievietes loma, ja to pareizi īsteno, sniedz piepildījumu, tā ir valdzinoša un dēku pilna. Tev nekad nebūs garlaicīgi. Praktizēšanās sievišķības mākslā sniedz lielu prieku, tā nes bagātīgas balvas, sagādā nebeidzamus pārsteigumus un bezgalīgu laimi. Daudzu gadu pieredze, apmācot tūkstošiem sieviešu, ir pierādījusi, ka tas viss, ko rakstu, ir patiesība.

Comments