Sievišķības apkopojums

Mēs esam pietuvojušies pie nodaļas beigām par sievišķību, un tev noteikti ir radies priekšstats, kas tas ir. Sievišķība, kā tu redzi, ir kas vairāk kā tikai volāni un mežģīnes. Ir svarīgs sievišķīgs izskats, kas nevar pastāvēt bez sievišķīgas izturēšanās, un tam nav pilnīgi nekādas nozīmes, ja nav sievišķīga daba – maigums, lēnprātība, vājums, salds padevības gars un atkarība no vīriešu rūpēm un aizsardzības. Šeit nav ne miņas no vīrišķa spēka, agresijas vai konkurences.

Tu esi uzzinājusi par savu lomu mājās, rūpējoties par savas ģimenes vajadzībām. Šeit ir tavs lauks, kur augt kā sievietei. Veltot sevi ģimenei, tu sevī attīsti tadas rakstura īpašības, kā pacietība, lēnprātība, maigums un mīlestība – visas sievišķīgās iezīmes.

Lai kļūtu pilnīga sievišķībā, veido savu karjeru mājās. Apgūsti sievišķīgu mākslu un prasmes – kā gatavot ēst, uzkopt māju un rūpēties par bērniem. Mācies, kā pārveidot dzīves platību par mājām. Ļauj savam vīram rūpēties par dzīvošanu, bet tu padari dzīvi par dzīvošanas vērtu.

Protams, tev ir izvēles iespējas veidot savu dzīvi pēc saviem ieskatiem, un sabiedrībai vajadzētu respektēt šo izvēli. Kad izdari izvēli, atceries, ka esi atbildīga par sekām. Ja tu izvēlies darba vidi, atceries: kad mēness pēc nakts parādās dienas gaismā, tas zaudē savu spīdumu, šarmu, savu dzejiskumu

Pēc vīriešu domām, no visām īpašībām, kādas piemīt sievietei, sievišķība atsver visas. Tev var būt cēls raksturs vai pievilcīga personība, bet ja tevī nav sievišķības, vīrieša acīs tu nebūsi sieviete. Vīrietis nav ieinteresēts cēlā raksturā. Viņš vēlas maigu, lēnprātīgu un sievišķīgu sievieti.