Sievišķīgs raksturs

Sievišķīgs raksturs sastāv no sava veida vājuma, maiguma un trausluma. Sievišķīga sieviete tiecas būt uzticīga, piemēroties un baiļoties ar maigām jūtām attieksmē pret nevainību un ciešanām. Bez tam viņā mīt mīļas padevības gars un atkarība no vīriešiem dēļ viņu aprūpes un aizsardzības.  Nav vīriešu dzimuma agresijas, kompetences vai bezbailības, nav vīrišķīgas pavēļu gaisotnes, nav vīrišķīga spēka vai spēju.

Sievišķīgs raksturs krasi nosaka atšķirību starp sievieti un vīrieti, vairojot pievilkšanos viņu starpā. Mums jābūt pateicīgām par šīm atšķirībām un jāmēģina it visos veidos to saglabāt. Paaudzēm ilgi dažādas tautu kultūras tās identificējušas un augstu vērtējušas šīs atšķirības.  No šejienes arī nāk teiciens „Vive la difference!” jeb latviski tas skanēs: „Lai dzīvo atšķirības!”

Sievišķīgs raksturs atmodina vīrieša bruņnieciskumu pret sievieti, viņa dziņu sievieti aizsargāt un apgādāt. Nevajadzētu uzskatīt, ka uz bruņnieciskumu vīrietis ir jāpiespiež. Viena no visjaukākajām sajūtām, ko īsts vīrietis var piedzīvot, ir viņa spēka apzināšanās dāvāt savu varenību un aizsardzību. Ja laupīsi viņam viņa sajūtas par savu spēka pārsvaru un spējām, tad tu  laupīsi viņam arī viņa vīrišķību. Vīrietim sagādā baudu aizsargāt un dot patvērumu sievišķīgai un atkarīgai sievietei. Jo lielāks, vīrišķīgāks un jūtīgāks ir vīrietis, jo vairāk viņam patiks sievišķīgs raksturs.

Kā vīrietis jūtas spējīgas, neatkarīgas sievietes klātbūtnē

Kas notiek, kad spēcīgs vidusmēra vīrietis satiekas ar acīmredzami kompetentu, intelektuālu un lietpratīgu sievieti, kura demonstrē savu neatkarību no jebkādas palīdzības, ko kāds vīrietis viņai var sniegt, un spējīgu duelēties ar viņu vai pat viņu sakaut viņa lauciņā? Viņš vienkārši vairāk nejūtas kā vīrietis. Šāda stipruma un spēju klātbūtnē sievietē vīrietis jutīsies kā velta un neauglīga vīrieša imitācija. Tā ir viena no pazemojošākajām un mulsinošākajām sajūtām, ko vien vīrietis var piedzīvot, līdz ar to sieviete, kura rada viņā šādas sajūtas, kļūst viņa acīs pretīga. Vīrietis nevar gūt nekādu prieku vai apmierinājumu aizsargājot vai nodrošinot sievieti, kura acīmredzami var bez tā arī iztikt. Viņš gūst baudu aizsargājot un dodot patvērumu vienīgi sievietei ,kurai ir nepieciešamas viņa vīrišķīgās rūpes vai vismaz izrāda, ka tas ir nepieciešams.

 Kā vīrietis jūtas sievišķīgas un atkarīgas sievietes klātbūtnē

Kad vīrietis atrodas blakus maigai, liegai, paļāvīgai, pakļāvīgai sievietei, viņš nekavējoties sajūt milzīgu savu spēku ekspansiju aizsargāt un dot patvērumu šai vārajai un smalkajai būtnei. Šāda nespēka klātbūtnē viņš jūtas stiprāks, lietpratīgāks, lielāks, vīrišķīgāks kā jebkad agrāk. Šī spēka un varas sajūta ir viena no patīkamākajām, ko vien viņš var pieredzēt. Acīmredzama sievietes vajadzība pēc rūpēm un aizsardzības, tai vietā lai modinātu nicinājumu pret viņas nespēju ko veikt, uzrunā vīrieša viscēlākās jūtas, kādas vien viņā mīt.

Amēlija

Sievišķīga rakstura izcils attēlojums ir Amēlija Tekerija romānā „Liekulības tirgus”: „Tie, kuri veidoja Amēlijas paziņu mazo loku bija gauži dusmīgi par to entuziasmu ar kādu pret viņu attiecās pretējais dzimums. Jo gandrīz visi vīrieši, kuri viņai tuvojās viņu mīlēja, lai gan nešauboties viņi būtu apmulsuši, ja vajadzētu izstāstīt iemeslu. Viņa nebūt nebija ne spoža, ne atjautīga, ne pārmēru gudra, ne arī neparasti daiļa. Bet, lai kur arī viņa ietu, viņa pieskārās un apbūra ikvienu pretējā dzimuma pārstāvi, tik pat nemainīgi kā viņa modināja skepsi un izsmieklu savos pašas rados. Manuprāt tas bija viņas ‘vārums’, kas bija galvenā viņas burvība, sava veida ‘mīļā padevība’ un ‘maigums’, kurš kā šķita pievilka ik katra vīrieša, kuru viņa satika, līdzjūtības un aizsardzības jūtas.”

Vudrova Vilsona kundze

Rakstot savai sievai Ellenai, prezidents Vilsons teica: „Kāds gan tas man ir nosvērtības un stipruma avots šādās intīmās pašanalīzes sezonās, ka man pieder kāda viena uzticama un noteiktības pildīta lieta – šī vienmērīgā, nesabrūkošā, izcilā manas sievas pilnība kopā ar viņas stāju, viņas vieglajām spējām darboties, viņas neizsmeļamo bezbailību, viņa žiglām prasmīgajām domām – un ar šarmu kas ir tajā it visā , viņas mīļumu, sievišķo grāciju – ne to produktivitāti, kur ir tik ierasta – ne to smago, ne asi dzēlīgo, ne komandēšanas garu, ne arī nepiekāpīgo viedokli. Lielākā daļa sieviešu, kuras ir prasmīgas un produktīvas, ir šāds bieds.

Spējīgas un neatkarīgas sievietes, kādas vīrieši apbrīno

Pa laikam mēs varam vērot spējīgu, prasmīgu, vīrišķīga tipa sievieti, kuru vīrieši lielā mērā apbrīno. Viņa var būt pārmērīgi laba menedžere, vai viņai piemīt asprātīgas idejas par to kā likt kādam biznesam vai kādu industriālam pasākumam tikšķēt. Neļauj šādai vīrieša apbrīnai pret šādu sievieti tevi samulsināt. Viņa apbrīns nenozīmē, ka viņš uzskata viņu par pievilcīgu. Viņš neapšaubāmi apbrīno viņu tā kā viņš apbrīnotu citu vīrieti, par viņa labajām spējām.

Ir daudz sieviešu visos dzīves ceļos, kurām piemīt milzu personīgais magnētisms , kuras visas, ieskaitot vīriešus, apbrīno lielus spēcīgus raksturus, bet kuras nemūžam nevarēs izmainīt vīrieša apbrīnu , lai tā kļūtu par viņa mīlestību.    Viena šāda sieviete, slavena svētdienas skolas skolotāja, apraksta šādus situāciju.

Viņas magnētiskā pievilcība un cēlais raksturs pievilka simtiem jaunu cilvēku apmeklēt viņas nodarbības. Tūkstošiem visa vecuma vīriešu un sieviešu ieradās katru reizi, kad viņa lasīja publisku lekciju. Par spīti šim gandrīz vai universālajai cieņai un apbrīnai, vidusmēra vīrietis nekādā gadījumā nedomātu par privātas tuvības meklējumiem viņas kompānijā. Tas nemūžam neienāktu viņam prātā ļauties intīmām sarunām kopā ar viņu vai padarīt viņu par savu mazo meitēnu, ko lolot un aizsargāt visas dzīves garumā.

Daudzi no mums pazīst šādas sievietes, kuras ir veselīgas, apburošas, patīkamas, kuras lielā mērā apbrīno vīrieši, bet kuras viņi ne uzskata par valdzinošām. Tam par iemeslu ir tas, ka viņām pietrūkst tās trauslās atkarības no vīriešiem gaisotnes. Viņas ir pārāk spējīgas un neatkarīgas, lai iekustinātu vīrieša jūtas. Tā gaisotne, kad sieviete var pati nosist savas čūskas , ir tieši tas, kas iznīcina tik daudzu biznesa un profesionālo sieviešu šarmu. Un tā ir šādas gaisotnes neesamība, kas ļauj daudzām bezsmadzeņu lellēm iegūt spējīgus un inteliģentus vīriešus, par kuriem varētu sagaidīt, ka viņi izvēlētos daudz saprātīgākas kompanjones.

Tāda veida sievietes, kādas vīrieši vēlas, pirmām kārtām ir eņģeliskas būtnes , kuras viņš var dievināt, kā esam labākas par viņiem, un otrkārt bezpalīdzīgas būtnes, kuras viņš vēlētos iekļaut savās rokās un mūžam lolot un aizsargāt. Tās apbrīnojamās sievietes, kādas nupat tika aprakstītas, aizpilda prasību pirmo rindu, bet ne otro. Iespējams tu padomāsi, ka ir pilnībā nepieciešams aizpildīt pirmo rindu, bet tomēr nedrīkst rīkoties tā kā rīkojas šīs sievietes – aizmirstot par otro rindu.

Ko tad, ja tu gadījumā esi liela, stipra, neatkarīga sieviete vai ja tev ir spēcīga personība vai arī jebkādā citā veidā tu esi varenāka par vīrieti?  Kā gan tu vari izskatīties maiga, paļāvīga, delikāta, smalka un atkarīga? Pirmais, kas jāsaka – izmēram nav nekā kopēja ar sievišķīgu raksturu. Lai arī kāds būtu tavs izmērs vai tavas spējas, tu vīrieša acīs vari izskatīties trausla, ja vien sekosi pāris īpašiem likumiem. Nav svarīgi vai tu faktiski esi maza auguma vai smalka, galvenais lai tu tāda izskatos vīrieša acīs.

Kad liela sieviete pievelk mazu vīrieti

Dažkārt mēs redzam, ka diezgan maza auguma vīrietis ir precējies ar par sevi lielāku sievieti. Ir interesanti vērot, ka priekš viņa šī sieviete nešķiet liela, jo viņa sniedz viņam iespaidu, ka ir maza. Šādi vīrieši pat mēdz saukt viņu par savu mazo meiteni. Viņa ir spējusi, par spīti savam izmēram, radīt viņam sava trausluma iespaidu. Izrādot viņam, ka viņa nevar bez viņa iztikt, ka viņa ir pilnībā atkarīga no viņa, viņa ir bijusi spējīga noslēpt no viņa savu diezgan lielo figūru, kura ir pat lielāka par viņu pašu.

Sievišķīgās dabas raksturojums

1. Vājums. Sievišķīgs raksturs ir vājš, maigs un trausls salīdzinot ar vīrieša stipro un stingro dabu. Šeit nav domāts vājums tā negatīvajā nozīmē, kā piemēram vājš raksturs vai tikumiskas drosmes trūkums.

2. Pakļāvība. Sievišķīga daba ir pakļāvīga, paļāvīga un viegli pielāgojoša, tai ir visi padevības dotumi, kuri padara viņu par labu sekotāju. Tas viss ļauj viņai vēl dabiskāk pakļauties sava vīra vadībai.

3. Atkarība. Sievišķīga atkarība var tikt definēta kā sievietes vajadzība pēc vīrišķīgām rūpēm un aizsardzības. Viņai ir nepieciešama tā stiprā roka, pret kuru atbalstīties, viņai ir nepieciešams tas apgādnieks, no kura būt atkarīgai, un tas aizsargātājs, ar kuru justies drošai. Kādēļ?  Tādēļ, ka viņa ir vājāka un daudz trauslāka , jo viss viņas apņēmība ir orientēta uz māju. Visa viņas enerģija tiek virzīta uz māju , lai tur veidotu ligzdiņu saviem mazuļiem un cietoksni savam karalim. Ja viņai ir jāgūst sekmes savā mājas karjerā, viņai ir jāvelta savs laiks un enerģija šajā virzienā. Tādēļ viņai ir nepieciešams vīrietis, kurš nodrošinās viņai iztiku, kurš padarīs grūtos darbus un aizsargās viņu un bērnus no briesmām.

4. Maigums. Sievišķīgas sievietes tiecas pēc maigām jūtām attiecībā pret bezpalīdzīgajiem, nevainīgajiem un tiem, kuri cieš. Viņās viegli pamodināt žēlumu un līdzcietību. Amēlija „Liekulības tirgū” ir tipisks maigu emociju paraugs, jo „viņa raudāja par mirušu kanārijputniņu vai par peli, ko noķēris kaķis, vai par to, kā beidzies kāds romāns, lai arī cik muļķīgs tas bijis.”

Uztrauc tas, ka lielāko tiesu sievietes kaunas par savām maiguma jūtām un mēģina tās neizpaust. Cik daudz reižu tu esi lasījusi kādu grāmatu vai skatījusies kādu filmu ar traģiskām beigām un tīši mēģinājusi aizturēt asaras? Nekad nemēģini apslāpēt maiguma jūtas vīrieša klātbūtnē. Šāda sirds maiguma atklāšana vīrietim šķiet pievilcīga.

5. Bezbailība. Sievišķīgai sievietei piemīt dabiskas bailes no briesmām, turpretim vīrieši tiecas būt bezbailīgi, it sevišķi, ja viņi briesmas var kontrolēt.  Patiesībā vīrieši dažkārt pat ļauj sievietei nokļūt briesmās, lai redzētu, cik bailīga ir sieviete un cik drosmīgs ir viņš pats. Piemēram, kādam vīrietim patika vadīt savu jahtu pa bīstamiem ūdeņiem un gāzt to riņķī uz viena sāna. Viņa sieva bija pārbijusies, tomēr par spīti šim faktam viņš to darīja atkal un atkal. Viņa man vaicāja: „Kādēļ viņš tā rīkojas, ja zina, ka man ir tik lielas bailes?” Es atbildēju, „Viņš tā dara tieši tādēļ, ka tu tik ļoti baidies un ka viņš pats ir tik bezbailīgs.”

Sievietes baidās arī no nepastāvošām briesmām, piemēram no zibens, no pērkona, no savādām skaņām, zirnekļiem, pelēm, un pat ēnām, par lielu pārsteigumu vīriešiem. Vīriešiem patīk šī sievietes īpašība, jo šāda vājuma klātbūtnē vīrietis jūtas stiprāks. Ja viņa vairās no zirnekļiem vai lec uz krēsla, kad ierauga peli, - cik vīrišķīgs viņš jūtas, ka var smieties par šādām trīsām un nomierināt viņas bailes. Daudz vairāk labuma būs, ja vīrietis glābs sievieti no šādām briesmām kā piemēram pele, nevis no tīģera, jo viņa pilnīgi droši ir vairāk spēka nekā pelei.

Sievišķīgas sievietes mēdz būt bailīgas, ja uz ielas ir nedroša satiksme. Kad šāda sieviete tuvojas krustojumam, viņa tūdaļ nedosies tam pāri pilna apņēmības. Tā vietā viņa vilcināsies, nogaidīs brīdi, ieķersies vīrieša rokā nedaudz ciešāk, gaidot lai viņš pārved viņu pāri. Tai vietā, lai apvainotos, vīrietis priecājas par viņas bailīgumu un  savu spēju sniegt aizsardzību.

Kā atmodināt savu atkarīgo sievišķīgo dabu

Daži no sekojošiem punktiem var izklausīties kā atkārtojums tām tēmām, kuras jau apskatītas iepriekš. Tomēr katra no nodaļām koncentrējas uz vīrieti uz viņa vajadzību darboties, justies vajadzīgam, un pārspēt tevi vīrišķīgajās lietās. Tagad uzsvars esi tu, un tas, kas tev jādara, lai attīstītu savu sievišķību.

1. Iemanto sievišķīgu attieksmi. Iztiec bez jebkādas vīrišķīga spēka, spēju, pieredzes vai bezbailības gaisotnes un iemanto trauslas atkarības attieksmi. Izrādi viņam, ka viņa palīdzība ir nepieciešama un tiek novērtēta un ka tu nevarētu iztikt šajā pasaulē bez viņa. Piemērojies viņa dzīvei un viņa apstākļiem. Atbrīvojies no komandējošas, kontrolējošas vai pavēlošas attieksmes un iegūsti mīļas padevības attieksmi.

2.Nedari vīriešu darbus. Tu nekad nekļūsi patiesi sievišķīga sieviete, ja darīsi vīrišķīgus darbus. Lai to piepildītu, vispirms nolem, no kādiem darbiem tu izvairīsies. Vai tu vēlies aiziet no darba? Vai tu vēlies atbrīvoties no rēķinu apmaksas, no grāmatvedības uzskaites, vai arī vēlies, lai viņš pārņem dārza darbus, krāsošanu, labošanu, remontus vai citus pielabošanas darbus mājā?

Kad būsi izlēmusi, no kādiem vīrišķīgiem darbiem vēlies izvairīties, izskaidro savus nodomus savam vīram. Lūdz viņam pārņemt vīrišķīgos pienākumus. Pārrunā ik katru no tiem ar viņu, lai viņš visu skaidri saprastu. Saki viņam, ka viņš tev ir nepieciešams, lai šie darbi tiktu paveikti un lai tu vari nodoties sievišķīgajiem pienākumiem mājās. Pastāsti arī, ka tu jūties nesievišķīgi, ja tos dari un vēlies no tiem atbrīvoties, lai varētu kļūt par patiesi sievišķīgu sievieti.

Ja viņš to pieņem, tad atlaid visu. Neuztraucies par iznākumu. Ja viņam neveicas pilnībā paveikt šos darbus , nesūdzies un   neizdari uz viņu spiedienu, lai viņš šos darbus padara. Tagad tā ir viņa lieta. Viņš nespēs pilnībā visu uzņemties, ja tu neatlaidīsi. Ja viņa nevērība tevi kaitina, mēģini saprasts viņa pasauli. Kas tev var šķist svarīgs, viņam var likties nesvarīgi salīdzinot ar viņa darba pienākumiem, kad viņš ir projām no mājām. Ja sāksi plosīties par sīkiem mājas darbiem, tad izrādīsi šauru, pašcentrētu, nepievilcīgu attieksmi.   

Ja viņš atsakās mājās uzņemties vīrieša darbus, tad nepadari to par strīda jautājumu. Dari visu, kas tev jādara pašai un lai pārējais viss iet savu gaitu. Turpini sekot „Valdzinošās sievišķības” norādījumiem un viņa attieksme mainīsies.  Nedaudz vēlāk vari atkal vērsties pie viņa ar lūgumu.

3. Ja neesi atteikusies no vīrišķīgiem darbiem. Lai arī tu vēlies tikt vaļā no vīrišķīgiem darbiem, tomēr būs reizes, kad tu no tiem nevarēsi izvairīties. Ja tas ir tavs gadījums, tad dari šos darbus sievišķīgā veidā. Tev nav jāveic vīrieša pienākumi ar vīrišķīgu ražību. Ja ir jāpielabo krāsns, jāatjauno tekošs jumts vai jāatbild par naudas izdevumiem, tad dari to, bet tikai – sievišķīgā veidā. Tavs vīrs drīz pamanīs , ka tev ir nepieciešama vīrieša palīdzība. Ja tu vari padarīt darbu tieši tāpat kā viņš, tad viņš nekad nesteigsies tev palīgā. Tu tā arī nespēsi atteikties no vīrieša darbiem.

4. Esi pakļāvīga. Vārds pakļāvīga nozīmē piekāpties augstākai varai vai arī atstāt lietas citu cilvēku izlemšanai vai ieskatiem. Pretēji nozīmēs: Būt stūrgalvīgai, nepakļāvīgai, dumpīgai, nepaklausīgai. Lai attīstītu savu sievišķīgo dabu, piekrīti sava vīra noteiktajiem likumiem mīļā pakļāvībā. Tā ir viena no pievilcīgākajām „Valdzinošās sievišķības” īpašībām, kura tiek augstu vērtēta, lai gūtu sekmes laulības dzīvē.

Kad tu runā ar savu vīru vai jebkuru vīrieti, izvairies no nepakļāvīgiem viedokļiem, kuri noved pie iekarsušiem strīdiem, jo tas vīrietim šķitīs nesievišķīgi un aizvainojoši. Vīrietis vēlas, lai sieviete pauž savus uzskatus un lai viņa tos aizstāv līdz noteiktai pakāpei , tomēr viņš jūtas aizvainots, ja viņa pieņem stingru nostāju par tēmām, kurās viņš nevar viņu pārliecināt pat ar visizveicīgākās loģikas palīdzību. Tā būs ietiepība, kas ir pilnīgi pretēja pakļāvībai. Būs labāk pakļaut savus uzskatus vīrieša uzskatiem nekā uzvarēt strīdā. Tas būs sievišķīgāk. Es neierosinu tev kļūt pakļāvīgai savā tikumiskajā pārliecībā.  Tā ir jāaizstāv stingri.

5. Nemazini savu bezbailību. Nevājini savu dabisko tieksmi bīties no briesmām. Sastopoties ar briesmām, gaidi viņa vīrišķīgo aizstāvību vai vismaz izrādi, ka tev tāda ir nepieciešama.         

6. Nepavājini savas maigās jūtas. Kā jau skaidroju, nevajag vājināt savas maiguma izpausmes pret tiem, kuri ir nevainīgi un cieš. Nemēģini aizturēt asaras. Atlaid sevi. Šāda maiga sievietes līdzjūtība ir pievilcīga.

7. Nemēģini viņu pārspēt. Lai saglabātu savu sievišķību, nesacenties ar vīriešiem tur, kur ir nepieciešama vīrišķīgas spējas. Piemēram, necenties pārspēt viņus sporta pasākumos, smagumu celšanā, skriešanā vai remontdarbos. Nesacenties ar vīriešiem panākumos darbā, augstākā atalgojumā vai lielāku uzslavu saņemšanā. Nesacenties ar viņiem apbalvojumos zinātnē vīrišķīgos priekšmetos. Būs labi, ja tu pārspēsi vīrieti angļu valodas nodarbībā ai sociālajās studijās, tomēr visu sabojās tas, ja sacentīsies ar vīrieti matemātikā, ķīmijā vai zinātnē. Neizrādi, ka zini vairāk nekā vīrietis par notikumiem pasaulē, kosmosa programmās, zinātnē vai rūpniecībā. Nemēģini pārspēt vīrieti jebkur, kam ir sakars ar vīrišķīgām jomām vai pasākumiem.

8. Raisi viņš rūpes un aizsardzību. Ļauj, lai viņš tev atver durvis, lai atgrūž krēslu vai palīdz tev uzvilkt mēteli. Ja viņš to nepiedāvā, iespējams, tu pasteidzies pārāk ātri darīt to pati.  Nākamajā reizē paņem mēteli, iedod to viņam rokās un pagriez muguru, lai viņam to ir vieglāk izdarīt. Palūdz viņam nest pārtikas preces vai atvērt ciešus aizvākojumus. Norobežo, kuras ir tās lietas, kur sievietei ir nepieciešams vīrietis, lai tās nepaliek par lietām, kuras sieviete var izdarīt tik pat labi pašas. Un vienmēr, vienmēr pasaki viņam paldies.

9. Izdzīvo savu sievišķīgo lomu. Vislabākais veids kā attīstīt savu sievišķību ir mājas, kurās tu darbojies  kā sieva , māte un mājsaimniece. Tās ir vislabākā darbnīca, kur iegūt visas sievišķības maigās iezīmes.

Patīkams solījums

Lai gan vīriešus apbur vārums sievietēs, tomēr ir arī vēl kāda līdzsvarojoša īpašība, kuru viņi arī augstu vērtē.  Vīrietim ir nepieciešams droši zināt, ka ar visu tavu bezpalīdzīgo atkarību no viņa, kas par tevi rūpējas, aizsargā un apkalpo tevi, ka kaut kur iekšā apslēpta mīt tava spēja sastapties ar kritiskām situācijām. Viņam ir vajadzīgs zināt, ka steidzīgas nepieciešamības gadījumā tev būs tā sievišķīga drosme, stiprums, izturība un spēja atrisināt grūtas problēmas un ka šādos gadījumos tu tomēr nebūsi bezpalīdzīga. Tas ir pazīstams ar nosaukumu „patīkams solījums”. Tam ir jābūt kaut kur dziļi iekšā tava raksturā un viņam tas ir jāmana tevī.

Daudzās sievietēs šāda lieta parādās, kad nāk kāds pārbaudījums. Pieņemsi, ka ir jauna atraitne, kura ir atstāta viena un kuras apgādībā ir vairāki mazi bērni. Viņai ir jādodas cīņā vienai pašai bez citu palīdzības it visos gadījumos. Viņa vergo un cīnās, uzdrīkstas un cieš – visos savos mēģinājumos apgādāt bērnus. Kad sakāve ielūkojas viņas acīs, viņa nesāk šņukstēt. Viņa uztver savu likteni kā pašu par sevi saprotamu, nošņirkstina zobus un no jauna drosmīgi stājas pretī cīniņam.

Lai arī kādas sāpes viņa pārciestu no pārmērīga darba, viņai pieder viņa mazuļu labsajūtas smaids. Lai arī cik nogurusi viņa būtu, viņa aizmirst savu pašas nogurumu pie pašiem mazākajiem briesmu mājieniem attiecībā pret bērniem. Paveries šīs pasaules atraitnēs un tu daudzas no tām varēsi salīdzināt ar debesu eņģeļiem. „Patīkamais solījums” rodas cildenā raksturā, kur ietverta ir arī mīlestība, uzticība, izturība un apņēmība.

Ko sievišķīga daba atmodina vīrietī

Līdzko sieviete kļūst sievišķīgāka, vīrietis sāk piedāvāt savas rūpes un aizsardzību. Un jo viņš vairāk nododas savām rūpēm par viņu, jo vairāk pieaug mīlestība un maigums. Tā tas notiek ar ikvienu indivīdu, kurš dod patvērumu un rūpējas par citiem. Mēs mēdzam mīlēt tos, kuriem mēs kalpojam. No otras puses, kad mēs nevērīgi izturamies pret kādu, par kuru esam atbildīgi, mēs varam pārstāt mīlēt.

Piemēram, māte kura lielā mērā nevērīgi izturas pret saviem bērniem, var pārstāt viņus mīlēt. Tas ir iemesls, kādēļ daudzas mātes aizbēg no saviem bērniem. Gluži tāpat, kad vīrietis nevērīgi izturas pret savu sievu, viņš var pārstāt to mīlēt. Tādēļ tev ir ārkārtīgi svarīgi attīstīt savu sievišķīgo dabu, jo viņš tādā gadījumā vēlēsies rūpēties par tevi, darīt lietas priekš tevis, tevi aizsargāt, veltīt sevi tev un tā darot iemīlēt tevi arvien vairāk.

Tev jārūpējas par savu vīru tieši tādā pat veidā. Tu gatavo viņam sātīgas maltītes, mazgā viņa drēbes, uzmani viņu, lai viņš nevērīgi neizturas pret savu veselību.  Tu sagādā viņam ērtības, sapratni un līdzjūtību. Tu arī aizsargā viņu savā īpašā veidā. Tu mēģini  pasargāt no citu centieniem negodīgā veidā gūt labumu no viņa augstsirdības, mēģini viņa pārdrošo kareivību atturēt no briesmām un mēģini pārliecināties lai viņa vīrišķīgā sīkumu neievērošana nenoved viņu pie nepatikšanām. Tava padevība palielina tavu mīlestību un maigumu pret viņu.

Atceries, vīrietis nepiedāvā savas rūpes un aizsardzību , ja vien sieviete neizrāda, ka viņai tas viss ir nepieciešams. Tādēļ, lai tu iemantotu viņa padevīgās rūpes un pastiprinātu viņa mīlestību pret sevi, tev ir jāattīsta savā raksturā sievišķība. Atlīdzība par šādu sievišķību būs redzama tūkstošiem dažādos veidos, kā piemēram:   

Iemesls, kādēļ viņš mani mīlēja

Mēs sēdējām kopā ar vīru, viņš paņēma „Valdzinošās sievišķības”grāmatu un sāka to šķirstīt. Viņš izlasīja nodaļu par maiguma īpašību un teica, ka tas ir galvenais iemesls, kādēļ viņš mani mīlot. Vai varat iedomāties manu iekšējo starojumu,  baudu un apmierinātību, kad izdzirdēju šos jaukos vārus, it sevišķi ņemot vērā, ka viņš nekad mūžā tādus nebija teicis un nekad nebija teicis iemeslu, kādēļ mani mīl. Un tad viņš pateica, ka viņš ir novērojis šo tieksmi arī mūsu divarpus gadus vecajā meitiņā.

Mēs bijām kā nomaļi poli

Es nebiju atkarīga no sava vīra nekādā veidā. Man bija koledžas diploms, bet manam vīram – pabeigta tikai vidusskola. Man bija ass prāts. Viņš ir lēnāks, vairāk metodisks. Mums bija labi panākumi mūsu izvēlētajās karjerās. Kad mēs apprecējāmies, mēs abi bijām pieraduši būt pilnībā neatkarīgi. Papildus tam, kad mani vecāki atskārta, ka man ir jālūdzas katrs santīms, viņi padarīja mani par finansiāli neatkarīgu. Par cik manī nebija ne miņas no atkarības, tad man šī „Valdzinošās sievišķības” daļa šķita smaga. Mans vīrs pelnīja daudz naudas, bet lielāko tās daļu tērēja sev. Viņš allaž mēdza teikt, ka viņš gribot to visu iztērēt, kamēr vēl nav miris, un pierādīja to, atceldams savu dzīvības apdrošināšanu tajā dienā, kad viņam diagnosticēja audzēju. Mēs abi nejutāmies laimīgi mūsu laulībā. Tomēr, mēs bijām stabili un nedomājām šķirties.

Viņam bija aizraujošs darbs un tas nēsāja mūs apkārt pa pasauli. Katrs no mums radīja sev patīkamu dzīvi, atsevišķi vienam no otra. Mēs dzīvojām vienā mājā, gulējām vienā gultā, mums bija laba seksuālā dzīve, bet mēs bijām kā divi nomaļi poli – nekādu kopīgu interešu, nekādas savstarpējas dalīšanās.  Viņš reti kad man ko uzticēja un neļāva arī man uzticēt ko viņam. Kad es mēģināju dalīties, viņš pārtrauca mani teikdams: „Mani tas neinteresē.”      

Tad es pieteicos „Valdzinošās sievišķības„ kursos. Es apmeklēju tos pilnā nopietnībā. Un es pat to visu izmēģināju dzīvē! Es darīju visu, kas „Valdzinošajā sievišķībā” bija ieteikts, vai nu es tam piekritu vai nē. Dažreiz es jutos kā pilnīga muļķe. Es īpaši strādāju pie tā, lai kļūtu atkarīga un uzticama, lai gan es baidījos uzticēties savam vīram.

Un lūk, kas visbeidzot notika: Šis vīrs, kurš vēl pirms gada bija ass, kritisks, valdonīgs un skops, pārvērtās par maigu, uzmanīgu, mīlošu vīru. Ne jau perfektu, bet tomēr tas bija brīnums. Šis vīrs, kurš nevēlējās savai sievai atstāt nekā, ja nu gadījumā viņš mirtu , ir tagad nomaksājis visu hipotēku par māju un ir nokārtojis man jauku pansionātu. Viņš man pienes gultā kafiju. Mēs viens otram esam debešķīga sabiedrība , mēs dalāmies it visā. Es domāju, ka visīstākais brīnums notika tad, kad sāku kļūt atkarīga.

Balss no Pekinas

Pēc tautības esmu ķīniete un man tuvojas trīsdesmit. Es nejauši pamanīju jūsu grāmatu „Valdzinošā sievišķība” grāmatnīcā un paņēmu to. Kad biju pārlasījusi ievadu, kas atrodams grāmatas beigās, tas mani piesaistīja un es nopirku grāmatu bez kādas vilcināšanās, lai arī šāds pirkums no šokēja manus draugus, jo tā man izmaksāja pusi no manas mēnešalgas.

Kad biju izlasījusi visu grāmatu, vēlējos, kaut varētu uzlabot savas angļu valodas zināšanas, lai varētu jums izstāstīt kā tagad jūtas ķīniete par spīti atšķirībām kultūrā, izglītībā tikumos, utt. Viss, ko es tagad varētu teikt, ir – liels paldies, Andelinas kundze, jūs atnesāt brīnumiem pilnu pasauli visām šīs zemes sievietēm, kuras izmisīgi ir meklējušas mīlestību, maigumu un laimi, ko viņas visas ir pilnībā pelnījušas. Jūs atnesāt laimi un harmoniju uztrauktām un trauslām sirdīm un dvēselēm, kā arī iedevāt pašapziņu. Es vēlos, kaut kādreiz jūs varētu satikt un parunāt ar jums personīgi.

Pirms es biju izlasījusi jūsu grāmatu, es vienkārši biju no tām ikdienišķajām sievietēm, kura domāja, ka vīrietis augstu vērtē mūsu spējas, nelokāmību, stingrību, kā arī to, ka mēs viņiem norāda, kas viņiem jādara un kas nē. Īpaši šķita, ka viņiem patīk mūsu spožās karjeras un ka viņi mīl mūs tādēļ, ka neesam bezsmadzeņu lelles, ka esam līdzīgas viņiem vai pat labākas un pārākas par viņiem darbā.

Man prieku sagādāja trīs jauki zēni un es pieņēmu, ka arī es viņiem patiku, jo es nebiju vienkārša un parasta meitene un mani priekšā gaidīja spoža karjeras pilna nākotne. Tomēr visi viņi atteicās no manis bez jebkāda attaisnojuma. Es jutos ļoti noskumusi, sāpināta un samulsusi. Vēl joprojām nezināju patieso iemeslu. Kā sieviete biju tik gatava tam, lai mani mīlētu, un tomēr neviens mani nemīlēja, pat ne tie, kurus mīlēju es. Līdz pat vakardienai es ar šausmām sirdī meklēju un lūdzos sirdi aizkustinošu mīlestību, kā arī savu nebeidzamā sapņa piepildījumu, tā arī nezinādama kā to atrast.

Tomēr šodien varu priecīgi jums paziņot, ka tagad jūs man iemācījāt šos paņēmienus, un esmu gatava turpināt savu ceļu apgādāta ar abu – gan Eņģeliskajām, gan Doras īpašībām. Nešauboties – es saprotu, ka šāda sevis pārveide nav viegla. Tomēr esmu diezgan pārliecināta, ka ar jūsu grāmatu, gluži kā Bībeli, man būs panākumi un mani mīlēs tie, kurus es mīlu, jo man vēl joprojām šķiet, ka esmu īpaša un esmu pelnījusi vislabāko mīlestību šajā pasaulē.

Bez tam es vēlētos lūgt jūsu piekrišanu tulkot jūsu grāmatas ķīniešu valodā, jo Ķīnā ir vislielākais iedzīvotāju skaits un apmēram puse ir sievietes. Mums, ķīniešu sievietēm arī ir tiesības, ja vēlamies, celt savu laimi un veidot panākumus, kas būs atkarīgs no vīriešu laimes un panākumiem, un mums ir jāzina, kā to darīt. Es vēlos tulkot jūsu grāmatas, lai vēl vairāk mīļu un labu siržu iegūst mieru un brīvību.

Sievišķīgas dabas raksturojums

1. Vārums, maigums

2. Padevība

3. Atkarība

4. Jūtīgums

5. Bailīgums

6. Patīkamais solījums

Uzdevums

1. Izanalizē savu sievietes dabu. Uzskaiti savas sievišķīgās iezīmes. Uzskaiti tās, kuru tevī nav.

2. Lūdz savam vīram vīram, lai viņš izdara ko priekš tevis - kaut ko, kur nepieciešams vīrieša spēks vai spējas.

3. Ja esi pārkrauta ar vīriešu darbiem, padari tos sievišķīgi.